Hizmetlerimiz

Dilatasyon ve Mastik Uygulaması

Firmamız Geogrid üretimini en kaliteli malzemeler ile kısa sürede üretmektedir. Zemin güçlendirme çalışmalarında 1. Sınıf malzeme ile ilk sırada yer almaktayız.

Epoksi Zemin Kaplama

Çevreye verdiğimiz değeri yapığımız katı atık ve atık depolama alanlarında gösteriyoruz.

Keçe İmalatı ve Uygulamaları

Artan Enerji ihtiyacının karşılanması için yapılan Hes İletim Kanallarının hem enerji hem de su kaybının minimuma inmesi için gerekli yatlımı en kısa sürede ve en yetkin çalışanlarımızla yapıyoruz.

Havuz Yalıtımı

Firmamız su sızdırmazlık seviyesini minimuma indirmek için en kaliteli malzemeleri kullanarak ve teknik ekibimiz sayesinde sizler için durmaksızın çalışmaktadır.

Temel Bohçalama

Firmamız temel bohçalama alanlarında gerek ürünlerimiz gerek uygulama ekibimiz sayesinde sektörün ileri gelenlerindeniz.

Bina ve Çatı İzolasyonu

Firmamız yapmış olduğu yalıtım işlerinde ilkleri gerçekleştirerek petrol tanklarında kullanılan yalıtımürünlerini ve uygulama işlerini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir.

Teras ve Su Depoları İzolasyonu

Hareketli zeminlerde yapılan yalıtımda uygulama ekibimize ve üretimini yaptığımız ürünlerimize güveniyoruz

Haftanın 7 günü 24 saat bize +90 531 330 1471 no'lu telefonumuzdan ulaşabilir, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sitemizde Bilumum Su Yalıtımı, PVC membran,PP Bitüm esaslı membran,Zemim Tesviyeleme,Zemin Kaplama,Diletasyon ,Güçlendirme ve Püskürtme İzolasyon Sistemleri alanlarında vermiş olduğumuz hizmetleri inceleyebilir, Yalıtım çözümlerimiz hakkında bilgi alabilir ve dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Aksu/Antalya

  • +90 531 330 1471

  • geziciizolasyon@gmail.com

Gezici İnşaat ve İzolasyon

İnşaatın ve İzolasyonun Parlayan Yıldızı