Biz Kimiz

Geçmişten bu güne insan ihtiyaçlarının kesintisiz karşılanması gereken bir dünyada, artan ihtiyaçlarla birlikte gelişen ve aktif olarak kullanılan malzemelerin gelişimi insan hayatını son derece önemli ölçüde etkilemektedir. GEZİCİ İNŞAAT VE İZOLASYON olarak insanların daha huzurlu, mutlu ve sağlıklı yaşayıp yüksek refah seviyesinde hayat sürmesi için çözümler sunmakta, bu çözümleri en kaliteli malzemeler ve son teknolojiyle birleştirerek en optimum seçeneği vermekten gurur duymaktayız. Antalya Aksu’ da yer alan merkezimizden tüm Yurt içi ve Yurt dışın da sürdürdüğümüz hizmetleri Gezici İnşaat ve izolasyon çözümleri destek hattı ile 7 / 24 gerçekleştirmekteyiz.

Vizyonumuz

Vizyonumuzda Gezici İnşaat ve İzolasyon olarak su , çatı izolasyonu, dış cephe yalıtım hizmetleri,güçlendirme ,Zemin kaplama ve uzman konusunda deneyimli tecrübeli personelleri ile sizlere garanti veren ve sorun çıkarmayan malzemeleri ile teknolojinin sunduğu kolaylık ve ergonomikliğini, ustaların ve teknik personelinde en yetenekli ve tecrübelilerini sunmak Hedefimizdir. tüm bölgelerde sunduğumuz uygulanabilir, en ekonomik çözümlerle izolasyon sektöründe konumumuzu güçlendirmek de en önemli hedeflerimizdendir

Misyonumuz

Misyonumuz Siz değerli müşterilerimizin, Problemsiz ve sorun cıkarmayan Binalarda saglıklı ve huızurlu bir yaşam süremeniz.

Sitemizde Bilumum Su Yalıtımı, PVC membran,PP Bitüm esaslı membran,Zemim Tesviyeleme,Zemin Kaplama,Diletasyon ,Güçlendirme ve Püskürtme İzolasyon Sistemleri alanlarında vermiş olduğumuz hizmetleri inceleyebilir, Yalıtım çözümlerimiz hakkında bilgi alabilir ve dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Aksu/Antalya

  • +90 531 330 1471

  • geziciizolasyon@gmail.com

Gezici İnşaat ve İzolasyon

İnşaatın ve İzolasyonun Parlayan Yıldızı